KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614282
nr 1361 4282
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 19x13 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:39:25
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr